Bosco Gurin - lyžařské středisko (Švýcarsko)

Bosco Gurin - lyžařské středisko

Lyžařské středisko Bosco Gurin

Lyžařské středisko Bosco Gurin

Vesnička Bosco Gurin se nachází u italských hranic ve švýcarském kantonu Ticino. Poklidná horská obec v nadmořské výšce 1 503 metrů je oblíbeným cílem milovníků zimních sportů i rodin s dětmi.

 

 

 

 

 

 

 

 

Bosco Gurin - sjezdovky

 

Mapa lyžařského střediska Bosco Gurin

Mapa lyžařského střediska Bosco Gurin

Skiareál Bosco Gurin nabízí v nadmořské výšce 1 480 – 2 400 metrů ideální sněhové podmínky a 30 km sjezdových tratí zejména pro zkušenější lyžaře. V provozu jsou tu 3 vleky a 2 sedačkové lanovky. V horních partiích střediska najdete v klínu mezi lanovkou a vlekem síť červených sjezdovek, na které navazují 2 černé tratě. Jediná modrá sjezdovka se nachází u samostatného vleku v nadmořské výšce 2 000 metrů. V blízkosti sjezdovky Sandiga Boda je k dispozici snowboradový park. Zdejší svahy jsou vhodné také pro freeriding.

 

Ceny skipasů a otevírací doba

 

Vleky a lanovky jsou v provozu od 8:45 do 16:00. Celodenní jízdné stojí 45 CHF pro dospělého a 20 CHF pro děti. Pětidenní skipas vyjde na 80 CHF pro děti a 180 CHF pro dospělé. V nabídce je také zvýhodněné rodinné jízdné a slevy pro studenty.

 

Služby, kontakt

 

V Bosco Gurin máte možnost využít obvyklou paletu služeb jako je lyžařská škola či půjčovna vybavení, krom toho si můžete vyzkoušet sáňkařskou dráhu a dole ve vesnici se nachází také kluziště. Zajímavou atrakcí je rovněž výlet na sněžnicích. Návštěvníkům jsou zde k dispozici tři velká parkoviště.

 

www.bosco-gurin.ch

 

Poloha

Poloha: kanton Ticino, Švýcarsko

Souřadnice: 46° 19' SŠ, 8° 29' 28" VD

Bosco Gurin - poloha na mapě

Další lyžařská střediska (Švýcarsko)

 
Publikováno: 06.12.2011
Aktualizováno: 06.12.2011
Autor: Miroslav Tryner

Diskuze: Bosco Gurin

V diskusi zatím není žádný komentář...

Vaše jméno Hodnocení 1/5 (Nejhorší) 2/5 3/5 4/5 5/5 (Nejlepší)
Komentář
Přidat komentář
© 2008-2023 TripZone.cz ®, CMC Online s.r.o. Jakékoliv užití textů vč přepisů, užití obrázků a dalšího obsahu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Kontakt  Nahlásit Chybu
 
TOPlist